Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:
– przygotowywanie kalkulacji i ofert transportowych
– realizacja zadań związanych z optymalizacją aktualnych procesów w transporcie
– zapewnienie przepływu informacji pomiędzy klientem i współpracującymi działami

Wymagania:
– znajomość organizacji pracy linii drobnicowych od 1 do 8 palet na terenie Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej
– wiedza w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycji
– samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
– minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– własna baza klientów znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
– zachęcamy do złożenia aplikacji również osoby niepełnosprawne

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– pracę w pełnym wymiarze godzinowym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– możliwość rozwoju w firmie i zdobycie doświadczenia na międzynarodowym rynku
– atrakcyjny system wynagrodzeń
– pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, system Benefit).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres p.lason@multiccobi.pl w tytule e-maila wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Multicco Sp. z o.o. „