W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na następujące stanowiska:

Praca w Multicco Group

Multicco Group to silny Partner i pewny Kontrahent w biznesie, doświadczony gracz w międzynarodowym środowisku TSL. Odnosimy sukcesy, bo właściwie inwestujemy w ludzi.

Poszukiwany:

Specjalista ds. IT

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie:

  • bieżące wsparcie w obszarze IT dla użytkowników
  • zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT
  • utrzymanie bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej
  • testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze IT

Wymagania:

  • znajomość platformy wirtualizacji VMware
  • znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN/VPN/Wireless
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny WINDOWS, LINUX
  • praktyczna znajomość obsługi baz danych MSSQL
  • znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zintegrowanego systemu zarządzania ERP COMARCH OPTIMA
  • znajomość programowania w językach C#, ASP/.NET
  • znajomość innych technologii internetowych, min: HTML, DHTML, JavaScript, CSS, XML/XSL

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport,ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • miłą atmosferę w pracy

Zachęcamy do przesyłania CV na adres: kadry@multiccobi.pl

Specjalisty ds. Spedycji.
Miejsce pracy : Warszawa

Najlepszym kandydatom zaoferujemy:

  • umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • profesjonalny zespół handlowców
  • bogatą paletę korzyści pozapłacowych

Najlepsi kandydaci przekonają nas:

  • doświadczeniem na analogicznym stanowisku
  • komunikatywną znajomością j.angielskiego (mile widziane inne j.obce)
  • zaangażowaniem i otwartością
  • perfekcyjną organizacją pracy
  • zdolnością do działania w stresie i pod presją czasu

Najlepsi kandydaci dołączą do zespołu, który:

  • organizuje obsługę logistyczną i spedycyjną
  • buduje długotrwałe relacje z przewoźnikami
  • realizuje wyznaczone cele jakościowe i ilościowe
  • jest nastawiony na wielozadaniowość

Z przyjemnością poznamy solidních i ambitnych kandydatów. Zachęcamy do przesyłania CV na adres: kadry@multiccobi.pl

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:
– przygotowywanie kalkulacji i ofert transportowych
– realizacja zadań związanych z optymalizacją aktualnych procesów w transporcie
– zapewnienie przepływu informacji pomiędzy klientem i współpracującymi działami

Wymagania:
– znajomość organizacji pracy linii drobnicowych od 1 do 8 palet na terenie Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej
– wiedza w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycji
– samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
– minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– własna baza klientów znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
– zachęcamy do złożenia aplikacji również osoby niepełnosprawne

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– pracę w pełnym wymiarze godzinowym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– możliwość rozwoju w firmie i zdobycie doświadczenia na międzynarodowym rynku
– atrakcyjny system wynagrodzeń
– pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, system Benefit).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres p.lason@multiccobi.pl w tytule e-maila wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Multicco Sp. z o.o. „

Handlowiec branży TSL

Jeśli chcesz odpowiadać za:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • realizację wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych
  • systematyczne sukcesy handlowe

A przy tym spełniasz następujące wymagania:

  • mobilizuje Cię presja czasu
  • wyróżnia Cię samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • komunikatywnie posługujesz się przynajmniej jednym językiem obcym (agnielskim, francuskim, niemieckim)
  • posiadasz doświadczenie na analogicznym stanowisku (mile widziane)

Zaoferujemy Ci:

  • wiele wyzwań na polskim i zagranicznym rynku
  • rozwojowe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • benefity pozapłacowe

Z przyjemnością poznamy solidnych i ambitnych kandydatów. Zachęcamy do przesyłania CV na adres: kadry@multiccobi.pl

Jeśli chcesz odpowiadać za organizację i planowanie transportów oraz kontrolę terminowości dostaw a  szczególności za:

  • Organizację i nadzór nad transportem aut do 3,5t
  • Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń przy zachowaniu norm i procedur obowiązujących    w   firmie
  • Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
  • Dbałość o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług

  • znasz dobrze organizację pracy linii drobnicowych (ekspresowych) od 1 do 10 palet na terenie UE
  • masz wiedzę w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycji
  • jesteś nastawiony na osiąganie założonych celów
  • posiadasz doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • posiadasz umiejętność poruszania się po programach Trans, Timo
  • komunikatywnie posługujesz się przynajmniej jednym językiem obcym (angielskim, francuskim, niemieckim)

My zaoferujemy Ci:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • komfortowo wyposażone stanowisko pracy
  • prywatną opiekę medyczną dla całej rodziny, ubezpieczenie na życie
  • aktywność fizyczną w systemie Benefit

Z przyjemnością damy szansę również kandydatom z niepełnosprawnością!

Pracujemy w zgranym i stabilnym zespole. Jeżeli jesteś gotów dołączyć – zapraszamy! Oczywiście zechcemy sprawdzić Twoje kompetencje na rozmowie kwalifikacyjnej, jeżeli otrzymamy Twoją aplikację. Prosimy o przesyłanie CV  na adres kadry@multiccobi.pl w tytule e-maila wpisując nazwę stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ważne jest także dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Multicco Sp. z o .o Sp.k”