Kontakt

SIEDZIBA FIRMY

Multicco Sp. z o.o. Sp.K

ul. Tytusa Chałubińskiego 9 lok. 2
02-004 Warszawa

NIP: 542 324 21 38
REGON: 360587839

ODDZIAŁ BIAŁYSTOK

Multicco Sp. z o.o. Sp.K

ul. Lipowa 19/21
15-424 Białystok

tel. +48 85 741 50 83
fax +48 85 732 14 05
e-mail: biuro@multiccobi.pl

 




ZARZĄD

Wojciech Wendrzycki

Prezes Zarządu

Mariusz Waleśko

Dyrektor działu TSL

tel. 795 795 341
m.walesko@multiccobi.pl

3418276

Przemysław Lasoń

Dyrektor działu transportu i logistyki

tel. +48 535 776 575
p.lason@multiccobi.pl

3705123

Urszula Mucharska

Dyrektor Finansowy

tel. 534 398 933
ksiegowosc@multiccobi.pl

3586005

DZIAŁ TSL

Jakub Cwynar

Kierownik działu TSL

tel. +48 791 000 567
j.cwynar@multiccobi.pl

46379886

Maksym Miedkowski

Team Leader

tel. +48 790 899 482
m.miedkowski@multiccobi.pl

49844993

Adrian Żebrowski

Team Leader

tel. +48 796 796 733
adrian_zebrowski@multiccobi.pl

44099115

Ewa Grygoruk

Specjalista ds. handlu

tel. +48 505 578 138
e.grygoruk@multiccobi.pl

5984790

Karolina Tyszka

Specjalista ds. handlu

tel. +48 790 892 482
k.tyszka@multiccobi.pl

46527158

Andrzej Piaszczyński

Specjalista ds. handlu

tel. +48 793 793 540
a.piaszczynski@multiccobi.pl

50875250

Katarzyna Chodziutko

Specjalista ds. spedycji

tel. +48 883 670 306
k.chodziutko@multiccobi.pl

51802869

Kamil Żabicki

Specjalista ds. spedycji

tel. +48 795 795 587
k.zabicki@multiccobi.pl

50918093

Joanna Sawicka

Specjalista ds. spedycji

tel. +48 530 698 482
j.sawicka@multiccobi.pl

49847867

Ewelina Choińska

Specjalista ds. spedycji

Monika Doda

Specjalista ds. spedycji

tel. +48 86 741 50 83
m.doda@multiccobi.pl

64639825

Anna Orzechowska

Specjalista ds. spedycji

tel. +48 795 795 630
a.orzechowska@multiccobi.pl

51518645

Magda Al-Hameri

Specjalista ds. handlu

tel. +48 535 322 120
m.alhameri@multiccobi.pl

52925275

Tomasz Zaremba

Specjalista ds. spedycji

tel. +48 533 557 120
t.zaremba@multiccobi.pl

8912676

Rafał Zachowicz

Specjalista ds. handlu

tel. +48 533 794 018
r.zachowicz@multiccobi.pl

57063105

Rafał Wiśniewski

Specjalista ds. handlu

tel. +48 668 437 433
r.wisniewski@multiccobi.pl

51515273

Marcin Kiejko

Handlowiec - Spedytor

tel. +48 577 415 083
m.kiejko@multiccobi.pl

64639569

DZIAŁ TSL II

Aneta Samojlik

Kierownik działu TSL

tel. +48 791 927 791
a.samojlik@multiccobi.pl

6971895

Karol Dawidowski

Team Leader

tel. +48 534 998 836
k.dawidowski@multiccobi.pl

49847904

Krzysztof Konert

Team Leader

tel. +48 792 792 084
k.konert@multiccobi.pl

45521515

Michał Klimiuk

Specjalista ds. handlu

tel. +48 730 815 083
m.klimiuk@multiccobi.pl

64134939

Łukasz Zawalich

Specjalista ds. handlu

tel. +48 534 494 808
l.zawalich@multiccobi.pl

62233563

Barbara Jurczenko

Młodszy specjalista ds. spedycji

tel. +48 794 795 784
b.jurczenko@multiccobi.pl

61298477

Katarzyna Krasowska

Asystent spedytora

tel. +48 535 822 120
k.krasowska@multiccobi.pl

62897998

Urszula Zamojska- Rożko

Specjalista ds. handlu

tel. +48 508 902 644
u.zamojska@multiccobi.pl

52147406

Karolina Świsłocka

Asystent spedytora

tel. +48 796 122 120
k.swislocka@muiticcobi.pl

64917922

Mateusz Maciejczyk

Handlowiec - Spedytor

tel. +48 884 922 120
m.maciejczyk@multiccobi.pl

64917861

Adam Czajkowski

Specjalista ds. handlu

tel. +48 530 922 120
a.czajkowski@multiccobi.pl

52812945

Monika Makal

Specjalista ds. spedycji

Aleksandra Romansewicz

Młodszy specjalista ds. spedycji

tel. +48 794 570 306
a.romansewicz@multiccobi.pl

61616008

Beata Marcinowicz

Specjalista ds. handlu

tel. +48 733 350 306
b.marcinowicz@multiccobi.pl

61616001

Marcin Różalski

Specjalista ds. handlu

tel. +48 536 922 120
m.rozalski@multiccobi.pl

6833029

Sebastian Bachmura

Specjalista ds. handlu

tel. +48 720 815 083
s.bachmura@multiccobi.pl

64121145

Wioletta Ciereszko – Głowacka

Młodszy specjalista ds. spedycji

tel. +48 518 516 744
w.ciereszko@multiccobi.pl

62797837

Aneta Drużba

Specjalista ds. spedycji

tel. +48 795 022 120
a.druzba@multiccobi.pl

60369898

DZIAŁ TSL III

Krzysztof Urynowicz

Kierownik działu TSL

tel. +48 793 793 452
k.urynowicz@multiccobi.pl

45519240

Piotr Marcinkiewicz

Team Leader

tel. +48 662 352 487
p.marcinkiewicz@multiccobi.pl

47363111

Roman Tarasewicz

Team Leader

tel. +48 575 970 306
r.tarasewicz@multiccobi.pl

56375723

Joanna Nalewajko

Specjalista ds. handlu

tel. +48 575 770 306
j.nalewajko@multiccobi.pl

57722977

Paweł Lubowicki

Specjalista ds. handlu

tel. +48 732 870 306
p.lubowicki@multiccobi.pl

56446452

Katarzyna Zamojska

Specjalista ds. handlu

tel. +48 533 556 423
k.zamojska@multiccobi.pl

60969936

Elżbieta Kuryś

Handlowiec - Spedytor

tel. +48 535 522 120
e.kurys@multiccobi.pl

54631436

Piotr Rogowski

Asystent spedytora

tel. +48 575 170 306
p.rogowski@multiccobi.pl

63538396

Karol Naumnik

Asystent spedytora

tel. +48 533 631 823
k.naumnik@multiccobi.pl

63856942

DZIAŁ LTL I

Beata Ciulkin

Kierownik działu LTL

tel. +48 796 796 989
b.ciulkin@multiccobi.pl

44831536[:]

Krzysztof Wróblewski

Handlowiec ds. kluczowych klinetów

tel. 510 022 090
k.wroblewski@agro-multicco.pl

Katarzyna Vandenhove

Koordynator d/s transportu

tel. +48 530 424 494
k.vandenhove@multiccobi.pl

63901812

Justyna Hołubowicz

Koordynator d/s transportu

tel. +48 518 516 744
j.holubowicz@multiccobi.pl

65055776

Magdalena Siemieńczuk

Specjalista ds. spedycji

tel. +48 534 473 224
m.siemienczuk@multiccobi.pl

56957103[:]

DZIAŁ LTL II

Tomasz Pułka

Kierownik działu LTL

tel. +48 537 622 120
t.pulka@multiccobi.pl

57725640

Łukasz Arciszewski

Koordynator d/s transportu

tel. +48 733 890 306
l.arciszewski@multiccobi.pl

64349694

Monika Kuźma

Koordynator d/s transportu

tel. +48 793 794 929
m.kuzma@multiccobi.pl

64707228

Mateusz Nowicki

Koordynator d/s transportu

tel. +48 508 891 726
m.nowicki@multiccobi.pl

64860434

Agnieszka Żukowska

Młodszy specjalista ds. spedycji

tel. +48 733 110 306
a.zukowska@multiccobi.pl

61627919

Michał Trusiewicz

Koordynator d/s transportu

tel. +48 733 570 306
m.trusiewicz@multiccobi.pl

65048675

DZIAŁ TRANSPORTU

Tomasz Iwaniec

Manager ds. floty

tel. +48 796 797 555
t.iwaniec@multiccobi.pl

5005032

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Katarzyna Miszczuk

Specjalista ds. kadr i wynagrodzeń

tel. 533 922 120
fax. 85 661 01 95
k.przeslaw@multiccobi.pl

42577440

Jolanta Dzienis

Kierownik Działu Administracyjno - Księgowego

tel. 85 661 01 95
j.dzienis@adwlogistic.pl

59271954

Ewelina Zujko

Pracownik administracyjno-księgowy

tel. 85 741 50 83
e.zujko@multiccobi.pl

52334350

Kamila Znamierowska

Pracownik administracyjno-księgowy

tel. 85 741 50 83
k.znamierowska@multiccobi.pl

60043378

Paweł Śmiarowski

Specjalista ds. windykacji

tel. 795 796 702
p.smiarowski@multiccobi.pl

54314702

Ewa Bogdan

Pracownik administracyjno-księgowy

tel. 85 741 50 83
e.bogdan@multiccobi.pl

54972769

Agnieszka Kluczyk

Pracownik administracyjno-księgowy

tel. 577 922 120
a.kluczyk@multiccobi.pl

61310829

Renata Klimowicz

Pracownik administracyjno-księgowy

tel. 85 741 50 83
r.klimowicz@multiccobi.pl

61690699

Monika Gorlewska

Pracownik administracyjno-księgowy

tel. 87 741 50 83
m.gorlewska@multiccobi.pl

62458760

Wojciech Klejps

Pracownik administracyjno-księgowy

tel. 85 741 50 83
w.klejps@multiccobi.pl

63207000

Marlena Mocarska

Pracownik administracyjno-księgowy

tel. 86 741 50 83
m.mocarska@multiccobi.pl

64649586

Anna Solaniuk

Pracownik administracyjno-księgowy

tel. 85 877 75 41
a.solaniuk@adwlogistic.pl

54210965

Helena Panasiuk

Pracownik administracyjno-księgowy

tel. 85 741 50 83
h.panasiuk@multiccobi.pl

55591880